Binicilik Personeli

Anasayfa > Binicilik Personeli
pr

HASAN ŞENTÜRK

14.02.1982 Bursa doğumlu Hasan Şentürk, 1990 yılında Bursa Atlı Spor Kulübü’nde binicilik eğitimine başlamıştır.Türkiye genelinde Türkiye Şampiyonası, Atatürk Kupası, İnönü Kupası, Bölge Şampiyonası ,Genel Kurmay Başkanlığı gibi önemli müsabakalarda dereceleri bulunmaktadır. Gerry Mullins, Cameron Hanley, Dietmar Gugler gibi Dünya çapında ünlü antrenörlerden binicilik eğitimi alan Hasan Şentürk, 2004 senesinden 2009 yılına kadar Uluslar arası müsabakalarda SIEC takımı ile ülkemizi başarı ile temsil etmiştir. 2007 Avrupa Şampiyonası, 2008 Dünya Şampiyonası, 2009 yılında Las Vegas’da Engel Atlama Dünya Şampiyonası yarışmalarına katılarak, 13 uluslar arası lig içinden seçilen en iyi 45 binici arasında yer alan Hasan Şentürk başarıları ile ülkemizin gurur kaynağı olmuştur.

Uluslar arası Binicilik Federasyonu’ndan ( FEI ) onaylı antrenörlerden biri olan Hasan Şentürk, 2009 yılından beri Bursa Atlı Spor Kulübü’nde aktif yarışmacı ve antrenör olarak görev yapmakta, yurt içi ve yurt dışı bir çok şehirde klinik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Cemil OĞUZ

1983 Bursa doğumlu Cemil OĞUZ, 1991 yılında Bursa Atlı Spor Kulübünde binicilik eğitimine başlamıştır. Türkiye genelinde C Kategorisi biniciler Türkiye Kupası da dahil olmak üzere  ülkemizde yapılan birçok yarışta derece elde etmiştir. Yerli ve yabancı birçok antrenörle çalışmış olan Cemil OĞUZ aynı zamanda Uluslar arası Binicilik Federasyonu (FEI) onaylı antrenördür.  2011 yılından itibaren Bursa Atlı Spor Kulübü bünyesinde antrenörlük ve eğitmenlik yapmaktadır.

pr
pr

Gözde OĞUZ

1983 Edirne/Keşan doğumlu Gözde OĞUZ, 2004  yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi At Antrenörlüğü Bölümünden mezun olmuş,binicilik hayatına başlamış 2004 yılından beri aktif olarak binicilik yapmaktadır Kendi kategorisinde birçok konkur komple ve engel atlama yarışması koşmuş birincilik ve birçok  derecesi olan binicimiz 2009 yılında Türkiye Binicilik Federasyonunun düzenlemiş olduğu antrenörlük kursunu başarılı bir şekilde tamamlamıştır,2011 yılından itibaren,Bursa Atlı Spor Kulübünde binicilik eğitimi vermekte  ve pony binişleri yaptırmaktadır.

2015 By B.A.S.K.