B.A.S.K Yaz Okulu

5 Mayıs 2015 Kategorisi : Genel 0 | 1
Anasayfa > B.A.S.K Arşiv > B.A.S.K Yaz Okulu

Bask Yaz okulu kopya   Binicilik sporu iki canlının beraber yaptığı tek spor dalıdır. Sporun amacı; atın fiziksel gücü ile binicinin zekasının birleşmesidir.  At binmek çocuk  kalbinde  doğa ve hayvan sevgisine derin bir yer açan, binicilik sporunu ve at bakımını öğrenmelerini sağlayan ideal bir okuldur. Binicilik sporunda deneyimi, dostluğu, rekabeti, fiziksel dayanıklılığı, hızlı ve pratik karar almayı ve en önemlisi doğa ve hayvan sevgisini öğrenmektedirler. Yaz okulunda öğrencileriniz ve sizi Bursa Atlı Spor Kulübünde ağılamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Neden Bursa Atlı Spor Kulübü?

B.A.S.K. alt yapısı ile Türkiye’nin sayılı kulüplerinden birisidir. Önemli yarışmalara ev sahipliği yapmakla beraber tüm binicilik ve pony aktiviteleriyle Uluslar arası Binicilik Federasyonu’nun (FEI) programlarını takip etmektedir. FEI’nin her türlü emniyet, hijyen, at sağlığı kurallarını uygulamaktadır.

Çocuklar ders aldıkları öğretmenlerine sorgusuz bir sempati ve güven beslerler . Bu kişilerin konusunda eğitim almış olmaması, kursların güvenli ve rahat bir ortamda geçmemesiyle hem siz eğiticileri hem de aileleri huzursuz eder. Bu yüzden eğitimli antrenörlerimizin nezaretinde, güvenli ve sıcak bir ortamda at binişlerini sağlamaktayız.

Bursa Atlı Spor Kulübü’nün okullara yönelik 2015 yılı özel grup (min.10 Kişi) at biniş fiyatlarımız aşağıda belirtildiği gibidir.

 

2015 By B.A.S.K.